Natalies Demo
159.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i30 |
| Variant | Cw 1,5 T-GDI Mild hybrid Advanced DCT 159HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 105.000 Km |
| Registreringsdato | 04/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1482 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Dark Knight - Pearl |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1900 kg |
| Længde | 4585 cm |
| Bredde | 1795 cm |
| Højde | 1475 cm |
| Nummerplade | CY85938 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3221802 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1410 kg |
| 16" Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00