Natalies Demo
84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Eco 2019 Edition 67HK 5d |
| Kilometer | 29.000 Km |
| Registreringsdato | 31/01/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Star Dust |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.4 |
| Totalvægt | 1324 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | CE64131 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2149487 |
| 12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Servo, USB stik, Bagagerumsdækken, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00