Natalies Demo
349.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 340HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 49.000 Km |
| Registreringsdato | 24/01/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 33.3 |
| Totalvægt | 2550 kg |
| Længde | 4761 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1427 cm |
| Nummerplade | DP12972 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372866 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
| 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tagræling, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. forsæder, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00