Natalies Demo
114.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential 67HK 5d |
| Kilometer | 13.500 Km |
| Registreringsdato | 19/07/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Mangrove Green |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.2 |
| Totalvægt | 1310 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DL65879 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439103 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aircondition, DAB radio, DAB+ radio, Elruder for, Fartpilot, Multifunktionsrat, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, ABS, Airbag, ESP, Isofix, USB stik, Bluetooth, Centrallås, Læderrat, Udvendig temperaturmåler, Ikke ryger, Start/stop-system, 12V udtag, El-foldbare spejle, Infocenter, Radio, Servo, Sædevarme for, Metallak, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm, Selestrammer, Splitbagsæde, Stofindtræk |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00