Natalies Demo
104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost ST-Line Start/Stop 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 83.000 Km |
| Registreringsdato | 21/09/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1675 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | EE90248 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5443423 |
| Max bugsering (uden bremser) | 595 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Elruder for/bag, Fartpilot, Isofix, Alufælge, Tågelygter, ESP, ABS, CD / radio, Airbag, Fører-airbag, Passager-airbag, Side-airbag, Selealarm, Startspærre, Antispin, Centrallås, Fjernbetjent centrallås, El-spejle med varme, Radio, 12V udtag, Håndfri telefon, Kørecomputer, Lygtevasker, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, LED forlygter, Start/stop-system, Metallak, LED baglygter, LED kørelys, Kurvelys, Armlæn, Multijusterbart rat, Aut. nedblændeligt bakspejl, Nøglefri start, Automatisk nødopkald, Lyssensor, Dæktrykssensor, Service overholdt, Ikke ryger, 6 gear, Selestrammer, Stofindtræk, Bluetooth, El-foldbare spejle, Multifunktionsrat, Anhængertræk |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00