Natalies Demo
219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-5 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Sky 165HK 5d 6g |
| Kilometer | 96.600 Km |
| Registreringsdato | 09/05/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.1 |
| Totalvægt | 2020 kg |
| Længde | 4550 cm |
| Bredde | 1840 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DA66909 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417851 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 19" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, 360° kamera, Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00