Natalies Demo
168.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | BMW |
|---|---|
| Model | 225xe |
| Variant | Active Tourer 1,5 Plugin-hybrid iPerformance XDrive Steptronic 224HK 8g Aut. |
| Kilometer | 78.500 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 36.5 |
| Totalvægt | 2180 kg |
| Længde | 4342 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1586 cm |
| Nummerplade | DL96852 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5443431 |
| Automatgear, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bluetooth, Bakkamera, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor bag, Radio, Servo, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, Fartpilot adaptiv, Fartbegrænser, Fartpilot, Skiltegenkendelse, Isofix, ESP |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00