Natalies Demo
329.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 27/02/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Deluxe White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 69.9 |
|---|---|
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | ER39245 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5311961 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 12V udtag, 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El betjente døre, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, V2L, Varmepumpe, Ventilerede sæder , LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Ambiente belysning, Dellæder kabine, 19" Alufælge, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Soltag, Rat m. varme, Multijusterbart rat, Læderrat, Læderkabine, Kopholder, Justerbart rat, ABS, Alarm, Auto hold, Antispin, Airbag, ESP, Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, Selealarm, Selestrammer, Isofix, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, 360° kamera, Ikke ryger |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00