Natalies Demo
283.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Long Range Prestige 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 4.000 Km |
| Registreringsdato | 04/05/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | ET48119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5356282 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| App integration, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 17" Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00