Natalies Demo
164.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka |
| Variant | 1,2 PureTech GS-Line 130HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 82.000 Km |
| Registreringsdato | 08/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1740 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | DE60318 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5442255 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 18" Alufælge, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Ratgearskifte, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sportssæder, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, 12V udtag, Fuld LED forlygter, Hvide blinklys, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system, Undervognsbehandlet, Bitone - Sort tag, Anhængertræk aftageligt |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00