Natalies Demo
174.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Polo |
| Variant | 1,0 TSI Highline DSG 110HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 73.000 Km |
| Registreringsdato | 26/04/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 1660 kg |
| Længde | 4053 cm |
| Bredde | 1751 cm |
| Højde | 1461 cm |
| Nummerplade | DD46789 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5443415 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, DAB radio, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Ventilerede sæder for & bag, Alufælge, Anhængertræk, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00