Natalies Demo
133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Niro |
| Variant | 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Advance DCT 141HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 64.000 Km |
| Registreringsdato | 11/11/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.2 |
| Totalvægt | 2000 kg |
| Længde | 4355 cm |
| Bredde | 1805 cm |
| Højde | 1545 cm |
| Nummerplade | CN50327 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5453467 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Metallak, Armlæn, Dellæder kabine, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Antispin, Alarm, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00