Natalies Demo
197.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 308 |
| Variant | 1,6 Plugin-hybrid First Selection Plus EAT8 180HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 41.000 Km |
| Registreringsdato | 10/06/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grønmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.6 |
| Totalvægt | 2120 kg |
| Længde | 4367 cm |
| Bredde | 2062 cm |
| Højde | 1441 cm |
| Nummerplade | DJ79269 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5453461 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Ambiente belysning, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Rat m. varme, Airbag, ABS, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, 17" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Anhængertræk aftageligt, Anhængertræk |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00