Natalies Demo
219.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV6 |
| Variant | EL Long Range 229HK 5d Aut. |
| Kilometer | 72.000 Km |
| Registreringsdato | 06/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.9 |
|---|---|
| Totalvægt | 2425 kg |
| Længde | 4695 cm |
| Bredde | 1890 cm |
| Højde | 1550 cm |
| Nummerplade | DE57866 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5470850 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 19" Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, 230V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Armlæn, Armlæn bag, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00