Natalies Demo
249.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q3 |
| Variant | 1,5 35 TFSI S Tronic 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 13/03/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.3 |
| Totalvægt | 2025 kg |
| Længde | 4484 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Nummerplade | CH80262 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5471134 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 17" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, 12V udtag, Aircondition, Automatgear, Bluetooth, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00