Natalies Demo
143.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | XCeed |
| Variant | 1,6 GDI Plugin-hybrid Upgrade m/Plus DCT 141HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 29/10/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.0 |
| Totalvægt | 2030 kg |
| Længde | 4395 cm |
| Bredde | 1826 cm |
| Højde | 1495 cm |
| Nummerplade | CV89111 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5476096 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| Soltag, Sædekøling, Nyserviceret, Service overholdt, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tonede ruder, 12V udtag, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El indst. førersæde m. memory, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, USB stik, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, Træthedsregistrering |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00