Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Diesel
- Km 119.300 Km
- Cc 1499Cc
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Connect |
| Variant | Kort 1,5 EcoBlue Trend 120HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 119.300 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | MAGNETIC |
| Gear | 8 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 2405 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1835 cm |
| Højde | 1844 cm |
| Nummerplade | CP95321 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 2480900 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Udstyr
| Aircondition, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, Fartpilot, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Anhængertræk, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Blindvinkelassistent, Motor-/Kabinevarmer |
Beskrivelse
💼 Gratis levering i hele Danmark på brofaste øer 🚚
📞 Henrik Hollænder 📱 Tlf.: 23 68 67 68 📧 E-mail: [email protected]
🚚 🚚 🚚 Altid cirka 100 bedre brugte varebiler på lager
💡 VI TILBYDER ALTID: ✅ Attraktiv finansiering og leasing ✅ Udvidet GoSafe købstryghed kan tilkøbes og medfinansieres ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår ✅ Kilometergaranti 🔄 Vi tager gerne din nuværende bil i bytte, uanset stand! 🕒 Åbent mandag til fredag fra 8:00-17:30
Denne bil kan også erhvervsleases med finansiel leasing:
💰 Startydelse: kr 25.000,00 + moms (inkl. levering & etableringsomkostninger)
📅 Månedlig leasing: kr. 2.275,00 + moms
💰 Restværdi (anvisningspligt): kr. 45.000,00 + moms
📅 Løbetid: 48 måneder / 20.000 km. pr. år
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Ford Transit Connect Kort 1,5 EcoBlue Trend 120HK Van 8g Aut.
Pris 109.800 Kr
Ekskl. moms