Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 500 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | e-Niro |
| Variant | EL Prestige 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 500 Km |
| Registreringsdato | 15/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 162.0 |
| Totalvægt | 2200 kg |
| Længde | 4420 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | 960199 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5342710 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, USB-C tilslutning, Varmepumpe, 17" Alufælge, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix, Vejbaneassistent, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Selealarm |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗
✅ Adaptiv fartpilot ✅ Dellæder kabine ✅ Apple carplay / Android auto ✅ Bakkamera ✅ 2-zonet klimaanlæg
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, USB-C tilslutning, Varmepumpe, 17" Alufælge, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix, Vejbaneassistent, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Selealarm
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia e-Niro EL Prestige 204HK 5d Aut.
Pris 224.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning