Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2024
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 54.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Variant | 85 iV 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 12/06/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2650 kg |
| Længde | 4653 cm |
| Bredde | 1879 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | ED23251 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5361050 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Aut. nedblændeligt bakspejl, Integrerede rullegardiner, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Ambiente belysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Delkunstlæderindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Fører-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, ESP, Ikke ryger, 19" Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, 12V udtag |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Svingbart anhængertræk ✅ Dellæder ✅ Nøglefri døre, Nøglefri start ✅ Varme i forsæder + ratvarme ✅ Bakkamera m. sensor for/bag ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Android Auto & Apple CarPlay (Trådløst) ✅ Klimaanlæg 3-zonet
Vinterhjul kan tilkøbes til 8000,-
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Bil er impoteret og udstyr kan derfor variere i forhold til en dansk model.
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Skoda Enyaq 85 iV 286HK 5d Aut.
Pris 304.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning