Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Man.
- Brændstof B/EL hybrid
- Km 54.000 Km
- Cc 999Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 155HK 5d 6g |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 06/05/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 21.6 |
| Totalvægt | 1760 kg |
| Længde | 4186 cm |
| Bredde | 1805 cm |
| Højde | 1536 cm |
| Nummerplade | CZ88140 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5366996 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, 17" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, LED forlygter, Metallak |
Beskrivelse
Veludstyret Ford puma
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Varme i forrude ✅ Fartpilot ✅ Klimaanlæg ✅ Anhængertræk ✅ 17" Alufælge ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Sædevarme for + ratvarme ✅ El-foldbare spejle m. varme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Ford Puma 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 155HK 5d 6g
Pris 154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning