Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 44.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Bayon |
| Variant | 1,0 T-GDI Advanced DCT 100HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 44.000 Km |
| Registreringsdato | 11/08/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | sort |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1660 kg |
| Længde | 4180 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DL68685 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372059 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
Udstyr
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, 16" Alufælge, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, Antispin, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Startspærre, Vejbaneassistent |
Beskrivelse
Highlights:
✅ Apple carplay & android auto ✅Multifunktionsrat ✅ Automatgear ✅ Bakkamera
💡 HOS ANDERSEN BILER KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Kilometergaranti ✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒 Søndag kl. 11.00 – 16.00
12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, LED forlygter, LED kørelys, Kurvelys, Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Start/stop-system
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai Bayon 1,0 T-GDI Advanced DCT 100HK 5d 7g Aut.
Pris 174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning