Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2018
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 117.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Vignale Start/Stop 140HK 5d |
| Kilometer | 117.000 Km |
| Registreringsdato | 01/02/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Cappucino brun |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.2 |
| Totalvægt | 1665 kg |
| Længde | 3969 cm |
| Bredde | 1722 cm |
| Højde | 1495 cm |
| Nummerplade | BT34215 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4761367 |
| Max bugsering (uden bremser) | 565 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
Udstyr
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 16" Alufælge, Alufælge, LED forlygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Panorama El-soltag, Rat m. varme, Splitbagsæde, 6 Airbags, Antispin, ABS, Automatisk nødbremsesystem, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Startspærre, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet, Service overholdt |
Beskrivelse
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Aut. nødbremse med fodgængergenkendelse ✅ Multifunktionsrat ✅ Klimaanlæg¨ ✅ Håndfri telefon ✅ Apple CarPlayTM og Android AutoTM (trådløs) ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Vognbaneassistent ✅ Panoramasoltag ✅ eCall – automatisk nødopkald
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ 5 års garanti uden kilometerbegrænsning jf. Hyundais garantibestemmelser ✅ Attraktive serviceaftaler
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost Vignale Start/Stop 140HK 5d
Pris 99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning