Gallery
VW Passat Variant 1,8 TSI Comfortline Premium DSG 180HK Stc 7g Aut.
Pris 194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2018
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 62.500 Km
- Cc 1798Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Passat |
| Variant | Variant 1,8 TSI Comfortline Premium DSG 180HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 62.500 Km |
| Registreringsdato | 10/01/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1798 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Brunmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 16.7 |
| Totalvægt | 2090 kg |
| Længde | 4767 cm |
| Bredde | 1832 cm |
| Højde | 1477 cm |
| Nummerplade | BL21801 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5401585 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
Udstyr
| 16" Alufælge, Alufælge, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler |
Beskrivelse
🚗 FLOT VW Passat 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor for/bag m. bakkamera ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Fartpilot ✅ El-spejle med varme ✅ Klimaanlæg 3-zonet ✅ Sædevarme foran
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
VW Passat Variant 1,8 TSI Comfortline Premium DSG 180HK Stc 7g Aut.
Pris 194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Skoda Octavia Combi 1,4 TSI Plugin-hybrid iV Plus iV DSG 204HK Stc 6g Aut.
2021 83.000 Km B/EL hybrid Aut.182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
2024 8.500 Km Benzin Man.189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
2025 5.000 Km Benzin Man.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Inster EL Long Range Essential 115HK Aut.
2025 3.500 Km Elekricitet Aut.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma Gen-E EL Select 168HK 5d Aut.
2025 4.000 Km Elekricitet Aut.214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
VW ID.4 EL Pure Performance 170HK 5d Aut.
2025 3.000 Km Elekricitet Aut.219.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo