Gallery
Hyundai i30 Cw 1,5 T-GDI Mild hybrid Advanced DCT 159HK Stc 7g Aut.
Pris 159.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof B/EL hybrid
- Km 105.000 Km
- Cc 1482Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i30 |
| Variant | Cw 1,5 T-GDI Mild hybrid Advanced DCT 159HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 105.000 Km |
| Registreringsdato | 04/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1482 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Dark Knight - Pearl |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1900 kg |
| Længde | 4585 cm |
| Bredde | 1795 cm |
| Højde | 1475 cm |
| Nummerplade | CY85938 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3221802 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1410 kg |
Udstyr
| 16" Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix |
Beskrivelse
Brugt Hyundai I30 netop landet hos Andersenbiler Gladsaxe!
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Varme i rat og forsæder ✅ Klimaanlæg 2-zoner ✅ Apple CarPlay og Android ✅ Bakkamera ✅ Sensor for & Bag ✅ Adaptiv Fartpilot
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Mulighed for tilkøb af Fragus Garanti
Åbningstider: Hverdage 9-17:30 Søndag 11-16:00.
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai i30 Cw 1,5 T-GDI Mild hybrid Advanced DCT 159HK Stc 7g Aut.
Pris 159.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Peugeot 3008 1,6 PureTech Plugin-hybrid First Selection EAT8 225HK 5d 8g Aut.
2020 99.000 Km B/EL hybrid Aut.148.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 63HK 5d Aut.
2025 14.401 Km Benzin Aut.149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line DCT 125HK 5d 7g Aut.
2022 46.000 Km B/EL hybrid Aut.159.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
2021 66.000 Km Benzin Aut.159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
2024 7.500 Km Benzin Aut.164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line X DCT 125HK 5d 7g Aut.
2022 30.000 Km B/EL hybrid Aut.168.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo