Gallery
Volvo V60 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 340HK Stc 8g Aut.
Pris 349.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 49.000 Km
- Cc 1969Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 340HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 49.000 Km |
| Registreringsdato | 24/01/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 33.3 |
| Totalvægt | 2550 kg |
| Længde | 4761 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1427 cm |
| Nummerplade | DP12972 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372866 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
Udstyr
| 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tagræling, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. forsæder, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Beskrivelse
Volvo V60 I den helt rigtige populære grå farve!
UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Android Auto, Apple CarPlay ✅ Bakkamera m. sensor for/bag ✅ Fartpilot adaptiv ✅ Håndfri elektrisk bagklap ✅ Nøglefri døre, Nøglefri start ✅ Sædevarme for
💡 HOS ANDERSEN BILER KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Attraktiv bilforsikring tilbydes
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒 Søndag kl. 11.00 – 16.00
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Volvo V60 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 340HK Stc 8g Aut.
Pris 349.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
2025 11.000 Km Elekricitet Aut.319.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Capri EL UR Select 286HK 5d Aut.
2025 8.305 Km Elekricitet Aut.320.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
2026 5.500 Km Elekricitet Aut.324.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
2026 4.000 Km Elekricitet Aut.329.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
2026 3.000 Km Elekricitet Aut.329.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV3 EL Long Range Upgrade 204HK 5d Aut.
2026 3.000 Km Elekricitet Aut.334.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo