Gallery
Hyundai i10 1,0 Essential 67HK 5d
Pris 114.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 13.500 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential 67HK 5d |
| Kilometer | 13.500 Km |
| Registreringsdato | 19/07/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Mangrove Green |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.2 |
| Totalvægt | 1310 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DL65879 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439103 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
Udstyr
| Android Auto, Apple CarPlay, Aircondition, DAB radio, DAB+ radio, Elruder for, Fartpilot, Multifunktionsrat, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, ABS, Airbag, ESP, Isofix, USB stik, Bluetooth, Centrallås, Læderrat, Udvendig temperaturmåler, Ikke ryger, Start/stop-system, 12V udtag, El-foldbare spejle, Infocenter, Radio, Servo, Sædevarme for, Metallak, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm, Selestrammer, Splitbagsæde, Stofindtræk |
Beskrivelse
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Multifunktionsrat ✅ Aircondition ✅ Håndfri telefon ✅ Fartpilot ✅ DAB+ radio
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ 5 års garanti uden kilometerbegrænsning jf. Hyundais garantibestemmelser ✅ Attraktive serviceaftaler
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai i10 1,0 Essential 67HK 5d
Pris 114.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost ST-Line Start/Stop 100HK 5d 6g
2018 83.000 Km Benzin Man.104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
2022 32.000 Km Benzin Aut.124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo