Gallery
Opel Mokka 1,2 PureTech GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
Pris 164.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 82.000 Km
- Cc 1199Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka |
| Variant | 1,2 PureTech GS-Line 130HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 82.000 Km |
| Registreringsdato | 08/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1740 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | DE60318 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5442255 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| 18" Alufælge, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Ratgearskifte, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sportssæder, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, 12V udtag, Fuld LED forlygter, Hvide blinklys, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system, Undervognsbehandlet, Bitone - Sort tag, Anhængertræk aftageligt |
Beskrivelse
🚗 Flot Opel Mokka GS-Line 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗
✅ Nøglefri døre & Start ✅ Parkeringssensor for/bag + bakkamera ✅ Adaptiv fartpilot ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg ✅ Blindvinkelsassistent
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Opel Mokka 1,2 PureTech GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
Pris 164.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Peugeot 3008 1,6 PureTech Plugin-hybrid First Selection EAT8 225HK 5d 8g Aut.
2020 99.000 Km B/EL hybrid Aut.148.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 63HK 5d Aut.
2025 14.401 Km Benzin Aut.149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
2021 66.000 Km Benzin Aut.159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
2024 7.500 Km Benzin Aut.164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Skoda Octavia Combi 1,4 TSI Plugin-hybrid iV Plus iV DSG 204HK Stc 6g Aut.
2021 83.000 Km B/EL hybrid Aut.182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
2024 8.500 Km Benzin Man.189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo