Gallery
Audi Q3 1,5 35 TFSI S Tronic 150HK 5d 7g Aut.
Pris 249.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 58.000 Km
- Cc 1498Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q3 |
| Variant | 1,5 35 TFSI S Tronic 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 13/03/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.3 |
| Totalvægt | 2025 kg |
| Længde | 4484 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Nummerplade | CH80262 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5471134 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
Udstyr
| 17" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, 12V udtag, Aircondition, Automatgear, Bluetooth, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Beskrivelse
🚗 FLOT Audi Q3 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor for/bag ✅ 17" Alufælge ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Audi Q3 1,5 35 TFSI S Tronic 150HK 5d 7g Aut.
Pris 249.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
2025 5.000 Km Elekricitet Aut.224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced DCT 100HK 5d 7g Aut.
2025 21.912 Km Benzin Aut.242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Bayon 1,0 T-GDI Essential DCT 100HK 5d 7g Aut.
2025 3.300 Km Benzin Aut.249.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Audi E-tron 55 Advanced Quattro 408HK 5d Aut.
2019 38.000 Km Elekricitet Aut.254.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV3 EL Long Range Access 204HK 5d Aut.
2025 2.000 Km Elekricitet Aut.264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 4WD 325HK 5d Trinl. Gear
2024 7.000 Km Elekricitet Trinl. Gear279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo