Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 5.500 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 5.500 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EP53805 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5272045 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| 19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Apple CarPlay, Android Auto, 12V udtag, Automatgear, Centrallås, Bakkamera, Bluetooth, Automatisk op-/nedblænding, El indst. forsæder, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varme i forruden, Varmepumpe, Ventilerede sæder , Dellæder kabine, Delvis alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Start/stop-system |
Beskrivelse
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ 19"Alufælge ✅ Head up display ✅ 360 graders kamera ✅ Varme i for og bagsæder ✅ Ventilation i sæder for ✅ Apple Carplay / Android Auto
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Apple CarPlay, Android Auto, 12V udtag, Automatgear, Centrallås, Bakkamera, Bluetooth, Automatisk op-/nedblænding, El indst. forsæder, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varme i forruden, Varmepumpe, Ventilerede sæder , Dellæder kabine, Delvis alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Start/stop-system
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
Pris 324.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning